Existuje zde 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

Zesilující sluchátka k...

30,00 € Cena

NOVINKA! Špeciálne zosilňujúce slúchadlá k mobilnému telefónu aj inému zariadeniu, ktoré prehráva zvukové záznamy ako tablet, iPad, prehrávač a ďalšie. Slúchadlá iba pripojíte k telefónu alebo inému audio zariadeniu a budete perfektne počuť toho, s kým sa rozprávate, alebo film, hudbu či audio záznam, ktorý chcete počuť. Výrazné zosilnenie hlasu pre nedoslýchavých, perfektná zrozumiteľnosť. Vhodné pre seniorov.

Neviditeľné digitálne...

95,00 € Cena

Výkonné kvalitné digitálne zvukovodové slúchadlo INVISIBLE pre aktívne osoby, ktoré preferujú, aby slúchadlo nebolo vidno. Umožní lepšie počuť na obchodných schôdzkach, na rodinných stretnutiech a posedeniach s priateľmi. Zosilní až na 110 dB, veľmi príjemný zvuk, slúchadlo nepíska, nešumí. Program zosilnenia si užívateľ ovláda tlačidlom na slúchadle.

NOVÉ DIGITÁLNÍ SLUCHADLO VIGOR

144,00 € Cena

Diskrétní digitální sluchadlo Vigor vám umožní opäť plne zapojiť do života. Sluchadlo Vigor používa jednotlivé nastavenia zosilnenia podľa potreby a nastavenia 4 programov podľa Betonétní poslechové situácie. Sluchadlo umí odfiltrovať rôzne ruchy a šumy (ulica, reštaurácia), takže musíte hovoriť iba ľudskými hlasmi, ktoré počuť. Doporučujeme!

BEZDRÔTOVÉ ZOSILNENÉ...

133,00 € Cena

Bezdrôtová digitálna naslúchacia súprava pre zosilnený odposluch televízie. Zároveň fungujú bezdrôtové televízne slúchadlá AR-TV vďaka vstavanému mikrofónu ako slúchadlo pre zosilnenie bežného rozhovoru. Zapojenie slúchadiel do televízie nevypne zvuk televízie. Môžete teda pohodlne sledovať televíziu s ostatnými členy rodiny, zatiaľ čo zvuk je zosilnený do slúchadiel a dokonale rozumiete každému slovu.

Naslúchatko POWERTONE -...

23,00 € Cena

Výkonné digitálne slúchadlo POWER je závesné slúchadlo s možnosťou individuálneho zosilnenia zvuku podľa sluchovej straty. Do ucha se umístí hygienická koncovka (tvarovka) dle tvaru zvukovodu. Délku trubičky závěsné za ucho si upraví uživatel dle velikosti ucha pro dokonalé pohodlí. Výrazné zesílení lidského hlasu a filtrace šumu okolí umožní dokonalou slyšitelnost a srozumitelnost každému rozhovoru.