Existuje zde 19 produktov.

Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek

Aktívne filtre

Budík pre nepočujúcich...

53,00 € Cena

Extra hlasný vibračný a svetelný budík pre nepočujúcich a seniorov s modro podsvieteným ciferníkom, vhodný tiež ako budík pro nepočujúce deti. Extra hlasné budenie (80 dB) v spojení s extra výkonnou vibračnou podložkou a modrými zábleskami zaručuje istotu prebudenia aj najväčším spáčom!

Vibračný budík pre...

30,00 € Cena

Malý, ale šikovný praktický vibračný budík pre nepočujúcich a seniorov nielen na cesty. Extra hlasné budenie pre nepočujúcich a nedoslýchavých (70 dB) spolu so silnou vibráciou. Ľahký a výkonný budík na batérie pre nepočujúcich s prehľadným digitálnym displejom. Budík pre nepočujúcich a nedoslýchavých vhodný ako budík pre seniorov aj ako budík pre nepočujúce školoupovinné deti.

Extra zesílený telefon pro...

80,00 € Cena

Najpredávanejší hlasný telefón pre seniorov a telefón pre nedoslýchavých v Európe. Nastavenie hlasitosti vyzváňania aj zosilnenie hlasitosti hovoru. Extra hlasné vyzváňanie a indikácie vyzváňania svetelnými záblesky. Už sa nestane, že by ste sa nedovolali svojim blízkym alebo Vám babička či dedko po telefóne zle rozumeli.

Domovní zvonek pro...

55,00 € Cena

Amplicall 20 je extra hlasitý a světelný bezdrátový domovní zvonek pro neslyšící, nedoslýchavé a seniory. Zařízení se skládá z tlačítka a signalizační základny, která upozorní na příchozí návštěvu hlasitým zvukem až 95 dB spolu s výraznými světelnými záblesky. Neslyší Vaši rodiče či prarodiče zvonek ani telefon, když se dívají na televizi? Pořiďte jim k Vánocům signalizaci Amplicall!

Batérie do slúchadiel A675...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Batérie do slúchadiel A312...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejské značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Batérie do slúchadiel A13 6...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejskej značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Batérie do slúchadiel A10 6...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejskej značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

6 ks Batérií do procesorov...

90,00 € Cena

Vysoko kvalitné a výkonné batérie do procesorov ku kochleárnym implantátom značky ICellTech, ktoré v najaktuálnejšom testovaní uživateľmi kochleárnych implantátov preukázali najdlhšiu životnosť. Pre informácie o veľkoobchodných cenách nás, prosím, kontaktujte.

BEZDRÔTOVÉ ZOSILNENÉ...

133,00 € Cena

Bezdrôtová digitálna naslúchacia súprava pre zosilnený odposluch televízie. Zároveň fungujú bezdrôtové televízne slúchadlá AR-TV vďaka vstavanému mikrofónu ako slúchadlo pre zosilnenie bežného rozhovoru. Zapojenie slúchadiel do televízie nevypne zvuk televízie. Môžete teda pohodlne sledovať televíziu s ostatnými členy rodiny, zatiaľ čo zvuk je zosilnený do slúchadiel a dokonale rozumiete každému slovu.

Skúšačka (tester) batérií...

15,00 € Cena

Digitálna tester kapacity na všetky typy batérií do slúchadiel. Indikácia kapacity batérie na displeji. Obsahuje zásobník na batérie. Dá sa použiť ako prívesok na kľúče.

Televízny diaľkový ovládač...

13,00 € Cena

Praktický darček pre seniorov! Také Vám překážejí na stole minimálně tři ovladače s množstvím nepřehledných tlačítek a neznamých funkcí? Nejpoužívanější tlačítka jsou přitom přepínání programů a ovládání hlasitosti. Tento jednoduchý ovladač zamezí neúmyslným změnám nastavení televize a umožní především seniorům snadno přepínat a zesilovat/zeslabovat televizi pomocí jednoho minimalistického ovladače.

Naslúchatko POWERTONE -...

23,00 € Cena

Výkonné digitálne slúchadlo POWER je závesné slúchadlo s možnosťou individuálneho zosilnenia zvuku podľa sluchovej straty. Do ucha se umístí hygienická koncovka (tvarovka) dle tvaru zvukovodu. Délku trubičky závěsné za ucho si upraví uživatel dle velikosti ucha pro dokonalé pohodlí. Výrazné zesílení lidského hlasu a filtrace šumu okolí umožní dokonalou slyšitelnost a srozumitelnost každému rozhovoru.

Zesilující sluchátka k...

30,00 € Cena

NOVINKA! Špeciálne zosilňujúce slúchadlá k mobilnému telefónu aj inému zariadeniu, ktoré prehráva zvukové záznamy ako tablet, iPad, prehrávač a ďalšie. Slúchadlá iba pripojíte k telefónu alebo inému audio zariadeniu a budete perfektne počuť toho, s kým sa rozprávate, alebo film, hudbu či audio záznam, ktorý chcete počuť. Výrazné zosilnenie hlasu pre nedoslýchavých, perfektná zrozumiteľnosť. Vhodné pre seniorov.

Nový budík pre nepočujúcich...

59,00 € Cena

Elegantný dizajnový budík pre nepočujúcich a nedoslýchavých, aj pre všetkých, ktorí majú problém s budením. Extra silná vibrácia, zosilnený hlasný zvuk až 95 dB a výrazné svetelné záblesky. Nastavenia možnosti budenia, hlasitosti, frekvencie a časového formátu. Krásný moderný budík aako doplnok modernej spálne.

NOVÉ DIGITÁLNÍ SLUCHADLO VIGOR

144,00 € Cena

Diskrétní digitální sluchadlo Vigor vám umožní opäť plne zapojiť do života. Sluchadlo Vigor používa jednotlivé nastavenia zosilnenia podľa potreby a nastavenia 4 programov podľa Betonétní poslechové situácie. Sluchadlo umí odfiltrovať rôzne ruchy a šumy (ulica, reštaurácia), takže musíte hovoriť iba ľudskými hlasmi, ktoré počuť. Doporučujeme!

Neviditeľné digitálne...

95,00 € Cena

Výkonné kvalitné digitálne zvukovodové slúchadlo INVISIBLE pre aktívne osoby, ktoré preferujú, aby slúchadlo nebolo vidno. Umožní lepšie počuť na obchodných schôdzkach, na rodinných stretnutiech a posedeniach s priateľmi. Zosilní až na 110 dB, veľmi príjemný zvuk, slúchadlo nepíska, nešumí. Program zosilnenia si užívateľ ovláda tlačidlom na slúchadle.

Budík Wake n Shake VOYAGER

30,00 € Cena

Účinný moderný budík pre nedoslýchavé Wake n Shake Voyager je malý, ľahký a ľahko prenosný na cesty. Budík pre nedoslýchavé na batérie.

Mobilný telefón pre...

69,00 € Cena

Mobilný telefón pro seniory, speciálně vyvinutý jako seniorský telefon pro nedoslýchavé. Velmi snadno intutitivní ovládání a manipulace pro seniory. SOS pohotovostní tlačítko pro rychlé přivolání pomoci. Mobilný telefón pre neslýchaných a seniorov má ďalšie hlasové vyzváňanie a umožňuje zosilnenie telefónneho hovoru až nad 100 dB, vhodný pre ztrátu sluchu až 80%. Vhodný tiež pre používateľa sluchadel.