Neviditeľné digitálne slúchadlo INVISIBLE - ľavé

Referencie:

95,00 €
S DPH

Výkonné kvalitné digitálne zvukovodové slúchadlo INVISIBLE pre aktívne osoby, ktoré preferujú, aby slúchadlo nebolo vidno. Umožní lepšie počuť na obchodných schôdzkach, na rodinných stretnutiech a posedeniach s priateľmi. Zosilní až na 110 dB, veľmi príjemný zvuk, slúchadlo nepíska, nešumí. Program zosilnenia si užívateľ ovláda tlačidlom na slúchadle.

Množstvo
Vypredané

Ak odpoviete ÁNO na niektorú z nasledujúcich otázok, je tu šanca, že môžete mať určitý stupeň straty sluchu.
•    Upozorňujú Vás ľudia z Vášho okolia, že máte televíziu alebo rádio pustené príliš nahlas?
•    Stáva sa Vám, že nepočujete zvonček alebo vyzváňanie Vášho telefónu?
•    Máte problémy pri komunikácií v hlučnom prostredí?
•    Zdá sa Vám, že ľudia mrmlú a nehovoria jasne počas rozhovoru?
•    Hovoria Vám ľudia, že hovoríte príliš nahlas?
•    Požadujete od ľudí, aby Vám opakovali, čo práve povedali?
•    Domnievajú sa Vaši priatelia alebo rodina, že máte problém so sluchom?
•    Rozumiete zle slovám piesní, konverzácií vo filmoch či správam?

Strata sluchu postihuje každého šiesteho človeka na svete a netýka sa iba seniorov. Zvlášť ľudia v produktívnom veku vyžadujú, aby ich slúchadlo bolo čo najviac diskrétne, pre okolie neviditeľné.
Slúchadlo INVISIBLE je výkonné digitálne slúchadlo bez lekárskeho predpisu, úroveň zosilnenia si nastaví každý užívateľ tlačidlom na slúchadle podľa úrovne sluchovej straty a podľa potrieb v konkrétnej situácií.
Slúchadlo perfektne drží vo zvukovode, vďaka čomu slúchadlo nepíska. Balenie obsahuje tri veľkosti hygienických koncoviek pre každú veľkosť zvukovodu, aby slúchadlo perfektne držalo. Pri objednávke je nutné uviesť do poznámky, či máte záujem o ľavé alebo pravé slúchadlo. Slúchadlo INVISIBLE má iný tvar do ľavého a pravého zvukovodu. Slúchadlo pre pravé ucho má červenú farbu a slúchadlo pre ľavé ucho je modré. Slúchadlo sa vkladá celé do zvukovodu, nie je teda pri pohľade zvonku vidno.


Obsluha naslúchatka je veľmi jednoduchá, stačí vložiť batériu a tlačidlom na slúchadle prepnúť program zosilnenia pre Vašu sluchovú stratu.
Hlasitosť slúchadla možno nastaviť až na 110 dB, zisk zvuku až 33 dB.
Slúchadlo INVISIBLE je rýchlym a jednoduchým riešením straty sluchu, nie je nutné dlho čakať na objednanie k lekárovi alebo na zhotovenie slúchadla na mieru. Tiež je vhodné ako náhradné slúchadlo k Vášmu terajšiemu slúchadlu.
•    Hlasitosť až 110 dB, zisk zvuku až 33 dB
•    Funguje na batérie do slúchadiel A10.

Balenie obsahuje
- puzdro na slúchadlo
- sadu troch veľkostí hygienických koncoviek (tvaroviek)
- štetček na čistenie slúchadla
Ku slúchadlu odporúčame dokúpiť batérie do slúchadiel A10, u Počujte Viac najlacnejšie batérie do slúchadiel v Českej republike za 80 Kč/balenie so šiestimi kusmi.
Na starostlivosť o slúchadlo je ideálne používať pravidelne Vysúvacie elektrické zariadenie na slúchadlá Perfect Dry Lux

Konkrétne referencie