CHCEM POČUŤ BUDÍK

Klasický budík Vás nezobudí?
Bojíte sa, že zaspíte na lietadlo, k lekárovi alebo na skúšku?
Ponúkame rôzne druhy vibračných, svetelných a extra hlasných budíkov.
Digitálne aj analógové budíky pre nepočujúcich, budíky na cesty, budíky s vibračnou podložkou, ktoré zaručene zobudia každého spáča

Existuje zde 4 produktov.

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

Budík Wake n Shake VOYAGER

30,00 € Cena

Účinný moderný budík pre nedoslýchavé Wake n Shake Voyager je malý, ľahký a ľahko prenosný na cesty. Budík pre nedoslýchavé na batérie.

Nový budík pre nepočujúcich...

59,00 € Cena

Elegantný dizajnový budík pre nepočujúcich a nedoslýchavých, aj pre všetkých, ktorí majú problém s budením. Extra silná vibrácia, zosilnený hlasný zvuk až 95 dB a výrazné svetelné záblesky. Nastavenia možnosti budenia, hlasitosti, frekvencie a časového formátu. Krásný moderný budík aako doplnok modernej spálne.

Vibračný budík pre...

30,00 € Cena

Malý, ale šikovný praktický vibračný budík pre nepočujúcich a seniorov nielen na cesty. Extra hlasné budenie pre nepočujúcich a nedoslýchavých (70 dB) spolu so silnou vibráciou. Ľahký a výkonný budík na batérie pre nepočujúcich s prehľadným digitálnym displejom. Budík pre nepočujúcich a nedoslýchavých vhodný ako budík pre seniorov aj ako budík pre nepočujúce školoupovinné deti.

Budík pre nepočujúcich...

53,00 € Cena

Extra hlasný vibračný a svetelný budík pre nepočujúcich a seniorov s modro podsvieteným ciferníkom, vhodný tiež ako budík pro nepočujúce deti. Extra hlasné budenie (80 dB) v spojení s extra výkonnou vibračnou podložkou a modrými zábleskami zaručuje istotu prebudenia aj najväčším spáčom!