Najpredávanejšie

Existuje zde 7 produktov.

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

BEZDRÔTOVÉ ZOSILNENÉ...

133,00 € Cena

Bezdrôtová digitálna naslúchacia súprava pre zosilnený odposluch televízie. Zároveň fungujú bezdrôtové televízne slúchadlá AR-TV vďaka vstavanému mikrofónu ako slúchadlo pre zosilnenie bežného rozhovoru. Zapojenie slúchadiel do televízie nevypne zvuk televízie. Môžete teda pohodlne sledovať televíziu s ostatnými členy rodiny, zatiaľ čo zvuk je zosilnený do slúchadiel a dokonale rozumiete každému slovu.

Batérie do slúchadiel A10 6...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejskej značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Zosilnený mobilný telefón...

69,00 € Cena

Zosilnený tlačítkový mobilný telefón s extra hlasitosťou a jednoduchým ovládaním

Zosilnený tlačítkový mobilný telefón s extra hlasitosťou, jednoduchým ovládaním a dlhou výdržou batérie je navrhnutý pre seniórov a nedoslýchavých. Tento mobilný telefón v češtine je vybavený zvýšeným zvonením a hlasitosťou, čo ho robí ideálnym pre tých, ktorí majú problémy s počúvaním. Taktiež disponuje praktickými a zjednodušenými funkciami, veľkým displejom, tlačítkami a SOS tlačidlom, čo ho robí ideálnym pre starších ľudí, ktorí môžu mať ťažkosti s bežnými mobilnými telefónmi

Batérie do slúchadiel A312...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejské značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Zesilující sluchátka k...

30,00 € Cena

NOVINKA! Špeciálne zosilňujúce slúchadlá k mobilnému telefónu aj inému zariadeniu, ktoré prehráva zvukové záznamy ako tablet, iPad, prehrávač a ďalšie. Slúchadlá iba pripojíte k telefónu alebo inému audio zariadeniu a budete perfektne počuť toho, s kým sa rozprávate, alebo film, hudbu či audio záznam, ktorý chcete počuť. Výrazné zosilnenie hlasu pre nedoslýchavých, perfektná zrozumiteľnosť. Vhodné pre seniorov.

Výkonný vreckový mini...

108,00 € Cena

Výkonný dobíjací stereo zosilňovač zvuku s vreckovými mini rozmermi

Osobný zosilňovač pre miernu až ťažkú stratu sluchu

Využite malý, dobíjací a výkonný stereo zosilňovač zvuku, ktorý je veľmi kompaktný a je možné ho pohodlne nosiť vo vrecku alebo pripnúť na odev. Moderne navrhnutý osobný mini zosilňovač zvuku je ideálny pre rôzne stupne sluchovej straty. Rýchlo sa nabije, má dlhú výdrž batérie a vďaka svojim malým rozmerom ho môžete ľahko skryť v dlani.

Extra hlasný budík pre...

30,00 € Cena

Kompaktný a moderný extra hlasný budík pre ľudí s nedoslýchavosťou

S hlasným zvukom, vibráciami a vizuálnymi indikátormi

Budík Wake n Shake Voyager je malý, ľahký a jednoducho sa dá voziť so sebou na cesty. Tento budík na batérie je určený špeciálne pre jedincov s nedoslýchavosťou alebo spáča s tvrdým spánkom, čo sa ťažko budí alebo často zaspávajú.