Najpredávanejšie

Existuje zde 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Batérie do slúchadiel A10 6...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejskej značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

BEZDRÔTOVÉ ZOSILNENÉ...

133,00 € Cena

Bezdrôtová digitálna naslúchacia súprava pre zosilnený odposluch televízie. Zároveň fungujú bezdrôtové televízne slúchadlá AR-TV vďaka vstavanému mikrofónu ako slúchadlo pre zosilnenie bežného rozhovoru. Zapojenie slúchadiel do televízie nevypne zvuk televízie. Môžete teda pohodlne sledovať televíziu s ostatnými členy rodiny, zatiaľ čo zvuk je zosilnený do slúchadiel a dokonale rozumiete každému slovu.

Zesilující sluchátka k...

30,00 € Cena

NOVINKA! Špeciálne zosilňujúce slúchadlá k mobilnému telefónu aj inému zariadeniu, ktoré prehráva zvukové záznamy ako tablet, iPad, prehrávač a ďalšie. Slúchadlá iba pripojíte k telefónu alebo inému audio zariadeniu a budete perfektne počuť toho, s kým sa rozprávate, alebo film, hudbu či audio záznam, ktorý chcete počuť. Výrazné zosilnenie hlasu pre nedoslýchavých, perfektná zrozumiteľnosť. Vhodné pre seniorov.

Budík pre nepočujúcich...

53,00 € Cena

Extra hlasný vibračný a svetelný budík pre nepočujúcich a seniorov s modro podsvieteným ciferníkom, vhodný tiež ako budík pro nepočujúce deti. Extra hlasné budenie (80 dB) v spojení s extra výkonnou vibračnou podložkou a modrými zábleskami zaručuje istotu prebudenia aj najväčším spáčom!

Domovní zvonek pro...

55,00 € Cena

Amplicall 20 je extra hlasitý a světelný bezdrátový domovní zvonek pro neslyšící, nedoslýchavé a seniory. Zařízení se skládá z tlačítka a signalizační základny, která upozorní na příchozí návštěvu hlasitým zvukem až 95 dB spolu s výraznými světelnými záblesky. Neslyší Vaši rodiče či prarodiče zvonek ani telefon, když se dívají na televizi? Pořiďte jim k Vánocům signalizaci Amplicall!