BEZDRÔTOVÉ ZOSILNENÉ SLÚCHADLÁ K TELEVÍZII PRE NEDOSLÝCHAVÝCH AR-TV

Referencie:

133,00 €
S DPH

Bezdrôtová digitálna naslúchacia súprava pre zosilnený odposluch televízie. Zároveň fungujú bezdrôtové televízne slúchadlá AR-TV vďaka vstavanému mikrofónu ako slúchadlo pre zosilnenie bežného rozhovoru. Zapojenie slúchadiel do televízie nevypne zvuk televízie. Môžete teda pohodlne sledovať televíziu s ostatnými členy rodiny, zatiaľ čo zvuk je zosilnený do slúchadiel a dokonale rozumiete každému slovu.

Množstvo
Skladom

Bezdrôtová digitálna naslúchacia súprava pre zosilnený odposluch televízie. Zároveň fungujú bezdrôtové televízne slúchadlá AR-TV vďaka vstavanému mikrofónu ako slúchadlo pre zosilnenie bežného rozhovoru. Zapojenie slúchadiel do televízie nevypne zvuk televízie. Môžete teda pohodlne sledovať televíziu s ostatnými členy rodiny, zatiaľ čo zvuk je zosilnený do slúchadiel a dokonale rozumiete každému slovu.
Bezdrôtové televízne slúchadlá, dlhodobo najpredávanejšia pomôcka z nášho sortimentu a najobľúbenejší tovar našich zákazníkov, fungujú aj ako naslúchacia súprava k televízii pre nepočujúcich a nedoslýchavých aj ako slúchadlo.
 
ODPOSLUCH TELEVÍZIE PRE NEDOSLÝCHAVÝCH
U nedoslýchavých osôb sa často vyskytuje problém, že televízia pustená príliš nahlas ruší ako ostatných členov domácnosti tak aj susedov. Zároveň má nedoslýchavá osoba problém so zrozumiteľnosťou jednotlivých slov a odposluch televízie si už neužíva ako kedysi.
Zosilňujúce televízne slúchadlá AR-TV umožnia členovi Vašej rodiny, ktorý už horšie počuje, počúvať televíziu, rádio, hudbu či akýkoľvek iný zdroj zvuku tak nahlas ako potrebuje, bez toho aby rušil susedov a ostatných členov domácnosti.
Zvuk televízie zostává hrať na bežnej úrovni hlasitosti pre všetkých, zatiaľ čo nedoslýchavá osoba počuje zvuk v slúchadlách, kde si nastaví koliečkom hlasitosť aj frekvenciu zvuku (výšky/hĺbky) podľa vlastných potrieb. Televízne slúchadlá špeciálne navrhnuté pre nepočujúcich teda umožní nielen individuálne zosilnenie televízie stereo priamo do oboch uší, ale tiež výrazne vylepšia zrozumiteľnosť - budete rozumieť každému slovu.
 
V BALENÍ NÁJDETE
Súprava sa skladá z vysielača (slúži zároveň ako nabíjacia základňa pre slúchadlá) a prijímača: bezdrôtové slúchadlá. Slúchadlá sú dobíjacie a v súprave sú dve batérie: je teda možná nepretržitá prevádzka slúchadiel – zatiaľ čo jedna batéria je funkčná v slúchadle, druhá batéria sa dobíja a keď  sa prvá batéria vybije, jednoducho batériu vystriedate. Zapojenie vysielača do televízie je veľmi jednoduché, pre zapojenie do konkrétneho modelu televízie Vám radi poradíme, kontaktujte nás: info@soundpower.cz
 
DOSAH BEZDRÔTOVÝCH SLÚCHADIEL
Pri odposluchu televízie umožňujú bezdrôtové slúchadlá voľný pohyb po byte alebo dome aj za stenu, dosah až tridsať metrov. Vysielač zostáva pripojený k televíznemu prijímaču.
 
FUNKCIE SLÚCHADLA - SLÚCHADLÁ AR-TV AKO OSOBNÝ ZOSILŇOVAČ ZVUKU
Prijímač je vybavený tlačidlom MIC, ktoré vypne zvuk z televízie a zapne vstavaný mikrofón pre zosilnenie konverzácie okolo Vás: funkcie slúchadla. Túto funkciu ocenia hlavne seniori, pre ktorých je ovládanie malého zvukovodového či závesného slúchadla príliš náročné, obťažujúce alebo nevyhovujúce.
Zosilnené slúchadlá po aktivácii mikrofónu stlačením tlačidla fungujú ako slúchadlo, miesto slúchadla alebo pre situácie, keď je zvukovod príliš citlivý na používanie slúchadla.
Zosilnený zvuk konverzácie je čistý, kvalitný, zosilnený presne pre potrebu užívateľa a toto slúchadlo nešumí ani nepíska.
Akonáhle dôjde batéria, slúchadla jednoducho nabijete v základni alebo vymeníte batériu za druhú externú batériu, ktorá sa zatiaľ nabila.
Na rodinnej oslave alebo pri bežnom rozhovore Vás tak bude nedoslýchavý člen rodiny s bezdrôtovými slúchadlami AR-TV bez problémov počuť.
Obzvlášť vhodné sú bezdrôtová slúchadlá AR-TV pre osoby, ktorým nevyhovuje nosenie slúchadla, odmietajú nosiť slúchadlo alebo sa na slúchadlo ešte len chystajú.
 
Vlastnosti AR-TV
 
- funguje na rádiovú frekvenciu 2.4 gHz, digitálne (mono, stereo)
- slúchadlá majú vstavaný mikrofón pre zosilnenie konverzácie: funkcie slúchadla
- umožňuje nastavenie hlasitosti, výšok/hĺbok a väčšie zosilnenie do ucha s väčšou sluchovou stratou
- okrem vstavanej batérie navyše externé batérie pre extra dlhú výdrž súpravy
- pekný moderný dizajn, elegantná biela farba
- žiadne zamotávanie káblov, slúchadla sú bezdrôtové a umožňujú voľný pohyb po byte či dome
Chcete overiť, či budú bezdrôtové zosilňujúce slúchadlá AR-TV perfektne fungovať i s Vašou televíziou? Kontaktujte nás a napíšte nám do emailu: info@soundpower.cz model Vašej televízie, radi vám poradíme.
DLHODOBO NAJOBĽÚBENEJŠIA A NAJPREDÁVANEJŠIA POMÔCKA ZO SORTIMENTU POČUŤ VIAC.
Na túto pomôcku možno zažiadať o príspevok na kompenzačnú pomôcku Sociálneho odboru úradu práce pod označením "zariadenie pre odposluch audiovizuálneho zariadenia". Pre viac informácií nás prosím kontaktujte info@soundpower.cz

9086 položky

Konkrétne referencie