BATÉRIE DO SLÚCHADIEL

Značkové baterie do slúchadiel značky ICellTech (batérie do slúchadiel A13, A10, A312, A675) za najvýhodnejšiu cenu.
Batérie do procesorov ku kochleárnym implantátom.
Objednané batérie do slúchadiel doručíme do druhého dňa k Vám domov.

Existuje zde 9 produktov.

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre

Kvapky proti ušnému mazu...

6,00 € Cena

Kvapky s obsahom prírodných látok na odstraňovanie ušného mazu, vody, nečistôt, na prevenciu

Kvapky sú určené na odstraňovanie ušného mazu, vody, nečistôt, na prevenciu ochorení vonkajšieho zvukovodu a na zmiernenie bolestivých prejavov pri zápale. Otic Solution s obsahom prírodných látok má antimikrobiálne a protizápalový účinok.

Odporúčame všetkým užívateľom načúvacích prístrojov na pravidelnú starostlivosť, ideálne v spojení s čistením uší nástrojom na bezpečné čistenie uší od ušného mazu.

6 ks Batérií do procesorov...

90,00 € Cena

Vysoko kvalitné a výkonné batérie do procesorov ku kochleárnym implantátom značky ICellTech, ktoré v najaktuálnejšom testovaní uživateľmi kochleárnych implantátov preukázali najdlhšiu životnosť. Pre informácie o veľkoobchodných cenách nás, prosím, kontaktujte.

Batérie do slúchadiel A10 6...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejskej značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Batérie do slúchadiel A13 6...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejskej značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Batérie do slúchadiel A312...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel kórejské značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Batérie do slúchadiel A675...

3,00 € Cena

Vysoko kvalitné batérie do slúchadiel značky ICellTech s dlhou životnosťou u nás k dostaniu za najnižšiu cenu. Pre informácie o množstevných zľavách nás, prosím, kontaktujte.

Skúšačka (tester) batérií...

15,00 € Cena

Digitálna tester kapacity na všetky typy batérií do slúchadiel. Indikácia kapacity batérie na displeji. Obsahuje zásobník na batérie. Dá sa použiť ako prívesok na kľúče.

Návleky na sluchadla EarGear

750,00 € Cena

Barevné, veselé návleky na sluchadla z elastického materiálu spandex. Zaručí perfektní držení sluchadla na uchu, zabrání ztrátě sluchadla, zároveň chrání sluchadlo od potu, nečistot, deště. Vysoce kvalitní ideální ochrana sluchadla u dětí, aktivních dospělých a seniorů.

Uchošťour - nástroj na...

7,00 € Cena

Earscratcher je velmi praktický nástroj na bezpečné odstranění ušního mazu. Inteligentní anatomické rozměry nástroje EarScratcher jsou zárukou úplné bezpečnosti. Smyčka je vyrobena ze silné chirurgické nerezové oceli, která nezpůsobuje ekzém. Smyčka zachytí a vysune ušní maz směrem ven z ucha, nikoli dovnitř ucha k ušnímu bubínku jako při čištění uší vatovými tamponky.