NOVÉ DIGITÁLNÍ SLUCHADLO VIGOR

Referencie:

144,00 €
S DPH

Diskrétní digitální sluchadlo Vigor vám umožní opäť plne zapojiť do života. Sluchadlo Vigor používa jednotlivé nastavenia zosilnenia podľa potreby a nastavenia 4 programov podľa Betonétní poslechové situácie. Sluchadlo umí odfiltrovať rôzne ruchy a šumy (ulica, reštaurácia), takže musíte hovoriť iba ľudskými hlasmi, ktoré počuť. Doporučujeme!

Množstvo
Vypredané

Nové digitálne závodné sluchadlo VIGOR má tenkou konštrukciu a moderný dizajn, pohodlne sedí za uchem a perfektne sedí v uchu, je veľmi ľahké a príjemné na nočné. Z viac veľkostí nástavcov si vyberiete tak, aby ste ich zvukovod, aby sluchadlo dokonale sedelo.

Sluchadlo má na seba tlačidlo, ktorým ľahko regulujete zosilnenie, pri každom zvýšení tlaku potvrďte sluchátko toto nastavenie pípnutím. Sluchadlo poskytuje zosilnenie až o 40 dB, s maximálnou hlasitosťou až 113 dB. Vhodné pre miernu i strednú nedoslýchavost.

Zároveň umí toto sluchadlo na rozdiel od jedných ľahších zosilňovačov odfiltrovať iný ruch a šum okolo tak, že Perfektně rozumějí lidské řeči i v hlučnějším prostredí v reštaurácii na ve

Môžete si vybrať medzi štyrmi programami pre rôzne poslechové situácie podľa prostredia, v ktorých sa nachádzate.

Program Řeč je vhodný pre použitie sluchadla v bežnom prostredí domova, kde nie je hluk a vedúci konverzácie s rodinou.

Program Restaurace je vhodný pre situáciu, kedy má používateľ sluchadla má Problém rozumieť svojim priateľom a rodinám v hlučnějším prostredí.

Program Auto je vhodný pre komunikáciu za jazdy, kedy je vyššia hladina okolitého hluku.

Program Outdoor využijete pri chôdzi po ulici vo vnútri mesta alebo v situáciách, kedy môžete odfiltrovať okolitý hluk a hluk a počuť iba osoby, ktoré môžu hovoriť.

Sluchadlo Vigor je rychlým a jednoduchým procesom straty sluchu, nie je potrebné dlho čakať na objednanie k lekárom alebo na výrobu sluchadla na mieru. Použiť je vhodné ako náhradné sluchátko ke sluchadlu stávajícího.

Balení obsahuje

- pouzdro na sluchadlo

- sadu tří velikostí hygienických koncoviek (tvarovek)

- štěteček na čistenie sluchadla

Konkrétne referencie