Naslúchatko POWERTONE - výkonné a výhodné

Referencie:

23,00 €
S DPH

Výkonné digitálne slúchadlo POWER je závesné slúchadlo s možnosťou individuálneho zosilnenia zvuku podľa sluchovej straty. Do ucha se umístí hygienická koncovka (tvarovka) dle tvaru zvukovodu. Délku trubičky závěsné za ucho si upraví uživatel dle velikosti ucha pro dokonalé pohodlí. Výrazné zesílení lidského hlasu a filtrace šumu okolí umožní dokonalou slyšitelnost a srozumitelnost každému rozhovoru.

Množstvo
Vypredané

Výkonné digitální sluchadlo POWER je závěsné sluchadlo s možností individuálního zesílení zvuku dle sluchové ztráty. Do ucha se umístí hygienická koncovka (tvarovka) dle tvaru zvukovodu (balení obsahuje tři velikosti tvarovek: malá, střední, velká). Dĺžku trubičky, ktorá sa zavesí za ucho, si upraví užívateľ podľa veľkosti ucha pre dokonalé pohodlie.
Slúchadlo dokonale tesní v uchu, nepíska, nešumí, poskytuje čistý zosilnený zvuk.
Ideálne slúchadlo strednej cenovej kategórie pre dokonalé porozumenie rozhovoru na rodinnom stretnutí, u lekára, na návšteve, na úrade.
Slúchadlo CLEAR ponúka mimo programu klasického zosilnenia konverzácie tiež program Telecoil, vďaka ktorému sa slúchadlo bezdôtovo napojí na indukčnú slučku ARTONE 3 MAX (taktiež v našej ponuke).
So slúchadlom a indukčnou slučkou potom môžete bezproblémovo telefonovať mobilným telefónom (slúchadlo využijete ako hands-free, signál z mobilného telefónu ide priamo do slúchadla), počúvať hudbu či televízne programy (za pomoci ARTONE TVB - vysielača) a viesť konverzáciu i v rušnom hlučnom prostredí reštaurácie, školy apod. (za pomoci ARTONE MIC – bezdrôtového mikrofónu).
Slúchadlo CLEAR tak ponúka rozšírenie posluchových funkcií slúchadla o príjem zvuku z mobilného telefónu, televízie, hudby a mikrofónu pre konverzáciu v rušnom prostredí. Vyrieši tak väčšinu problémov, s ktorými sa nedoslýchavé osoby stretávajú.
 
Technické špecifikácie slúchadla POWER:
-          zosilnenie až na 123 dB
-          tlak zvuku až 50 dB
-          frekvencie 345-4300 Hz
-          funguje na batérie do slúchadiel A13: batérie ICellTech A13 k slúchadlu dodávame za 80 Kč/6 ks
-          kontrola hlasitosti: individuálne nastavenie kolieskom podľa úrovne sluchovej straty
Odporúčame dokúpiť k slúchadlu POWER batérie A13, na ktoré slúchadlo funguje.

Konkrétne referencie